Sponsoring

W związku z dynamicznym rozwojem Klubu Sportowego „Olimp” zwracamy się z prośba o wsparcie naszej sportowej działalności.

Klub Sportowy „Olimp” istnieje od 1999 roku. Zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci i młodzieży poprzez zajęcia sportowe w dyscyplinie karate WKF /Olimpijskie/. Dzięki systematycznej pracy Olimp Łódź jest czołowym polskim Klubem. Jako jedyni w Polsce jesteśmy posiadaczami medali Mistrzostw Świata w Karate WKF. Mamy bardzo zdolną młodzież, medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Ligi Światowej.

Aby dalej się rozwijać potrzebujemy środków finansowych głównie dla  naszej młodzieży. Środki szczególnie potrzebne są na pokrycie wyjazdów naszych zawodników na turnieje oraz zgrupowania w Polsce i za granicą oraz na sprzęt sportowy.

Ze swojej strony możemy zapewnić reklamę Państwa firmy. Logo Państwa firmy może być eksponowane na karategach, koszulkach, polówkach, dresach. Również możemy o współpracy z państwem informować media. Możliwe tez jest umieszczenie informacji na naszej stronie internetowej i na portalach społecznościowych.

W szczególnych wypadkach możliwe jest też dodanie nazwy Państwa firmy do nazwy naszego Klubu.

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współpracą z nami prosimy o kontakt.

Maciej Gawłowski tel. 502408486 lub mail mpgawlowski@gmail.com

 

Istnieje też możliwość przekazania 1% na nasz Klub:

 

PRZEKAŻ 1 % NA KS OLIMP ŁÓDŹ

Możesz pomóc !!! Wystarczy, że przekażesz 1% swojego podatku dla naszego Klubu !!! Wystarczy kilka minut w czasie wypełniania deklaracji podatkowej i 1% Twojego podatku trafi najpierw do Fundacji Partnerstwo, a potem do naszego klubu, zamiast do budżetu państwa!!!

1% zostanie spożytkowany na rozwój klubu oraz na niezbędny specjalistyczny sprzęt do treningów oraz inne niezbędne potrzeby do funkcjonowania klubu!!! Wypełniając swój roczny PIT (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38, lub PIT-28) aby przekazać nam 1% swojego podatku.

!!! Pomóż naszym zawodnikom się rozwijać !!!

 

W myśl przepisów  1% podatku dochodowego za 2018 r. na rzecz organizacji pożytku publicznego mogą przekazać:

–  podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

–  podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

–  podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej,
19% stawki podatku.

Wystarczą 4 kroki:

1.  poz. 124 wpisz nr KRS: 0000197334

2.  poz. 125 wpisz kwotę: 1% swojego podatku (programy do wypełniania PIT same uzupełniają tą rubrykę)

3.  poz. 126 wpisz:  KS Olimp Łódź  94-115 Łódź ul. Falista 164/44 

4.  poz. 127 zaznacz X /wyrażam zgodę/

WAŻNE !!!

Wszystkie 4 punkty muszą być w ten sposób wypełnione. Jeżeli np nie zaznaczymy w poz. 127 X pieniądze nie trafią do Klubu

JEŻELI MOŻESZ WSPOMÓC NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWĄ PROSIMY O KONTAKT:

TEL. 502 40 84 86 /Maciej Gawłowski/

LUB

MAIL: ks-olimp@wp.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY