DOROTA BANASZCZYK TRENUJE Z ŚWIATOWĄ ELITĄ – ODESSA 2018

W dniach 22-29.08 nasza zawodniczka Dorota Banaszczyk przygotowywała się do sezonu z jednymi z najlepszych kobiet trenujących karate na Świecie na zgrupowaniu w Odessie.  Zgrupowanie w którym brało udział ok 16-tu zawodniczek z 7 państw prowadził znany międzynarodowy Coach Denys Morozov aktualnie trener reprezentacji Azerbejdżanu. W Campie brało udział wiele zawodniczek z absolutnego Topu. Wśród nich: Irina Zaretska /AZE/, Anzhelika Terliuga /UKR/, Anita Serogina /UKR/, Anastasiya Stepashko /UKR/ , Eleni Chatziliadou /GRE/.  Z relacji trenera prowadzącego i naszej zawodniczki wiemy że było intensywnie , merytorycznie i na najwyższym poziomie. Jesteśmy zadowoleni bo nasza zawodniczka w tym gronie czuła się znakomicie.

Film z European Games Baku 2015, Iryna Zarestka w walce finałowej a Alsą Buchinger /AUT/.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next