SERIES A KARATE 1 – SANTIAGO DE CHILE – DOBRY START DOROTY BANASZCZYK !!!

W dniach 21-23 września braliśmy udział w zawodach Series A Karate 1 w Santiago de Chile. Były to drugie zawody kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. W zawodach brało 879 zawodników z 69 państw. Olimp i Polskę reprezentowały Dorota Banaszczyk i Maria Depta.

Jesteśmy zadowoleni ze startu Doroty. Dwie wygrane walki, jedna z utytułowaną Japonką Nakamurą Shiori /11 zawodniczka rankingu Światowego/. Przyzwoita walka z Valerią Kumizaki /3 zawodniczka rankingu Światowego/. Zawodniczka z Brazylii niestety przegrywa walkę półfinałową z numerem 2 światowego rankingu z Angelika Terliugą z Ukrainy i niestety nie mamy repasaży. Jednak dobre walki Doroty napawają optymizmem. Dorota kontrolowała przebieg pojedynków w 3 walkach nie straciła żadnego punktu, co jest dość istotne. Wiemy też czego zabrakło w 3 walce.  Wiemy że jest to początek sezonu startowego a najwyższa forma ma przyjść na Mistrzostwa Świata które odbędą się w listopadzie w Madrycie.

Dla Marii Depty był to debiut w tak prestiżowych zawodach i  niestety zakończony na pierwszej rundzie.  Walka nie była zła ale niestety przegrana. Nie zwalniamy tempa pracujemy dalej na pełnych obrotach.

Wyniki:

DOROTA BANASZCZYK🇵🇱 –  NAKAMURA SHIORI 🇯🇵- wygrana 3 do 0
DOROTA BANASZCZYK 🇵🇱- DHIMAN DEEPIKA 🇮🇳- wygrana 2 do 0
DOROTA BANASZCZYK🇵🇱 – VALERII KUMIZAKI 🇧🇷 – 0 do 0 przegrana przez werdykt sędziowski

MARIA DEPTA 🇵🇱 – GUIMARÃES MANUELLA 🇧🇷 – przegrana 4 do 0

Nasz start umożliwił Tameshi Investment, ekspert we wdrożeniach w chmurze Amazon Web Services !