POLISH OPEN BIELSKO-BIAŁA 2018 – DWA ZŁOTA ZAWODNIKÓW OLIMPU !!!

W dniach 6-7 października w odbyły się zawody Polish Open Bielsko Biała 2018. Jest to zdecydowanie największa Polska impreza, w tym roku wystartowało aż 1602 zawodników z 33 państw z 211 Klubów. Wracamy zadowoleni choć cele jakie sobie stawialiśmy przed turniejem były znacznie większe. Olimp Łódź zdobywając dwa złote medale uplasował się na 20 miejscu /na 211 klubów/ co daje 3 miejsce wśród Polskich Klubów. Złote medale wywalczyli Dominik Dziuda w kategorii U14 – 50 kg i Przemysław Kołodziejczak w kategorii U12 – 40 kg.

Dominik sięgając po złoto pokonał kolejno zawodników z Danii /1 do 0/ , Białorusi /3 do 0/, Słowacji /4 do 0/, Polski /3 do 1/ . W finale pokonał zawodnika z Walii 3 do 0. Brawo Dominik 🙂

Przemka droga po złoto to zawodnicy z Białorusi /3 do 0/ ,  Białorusi /1 do 0 /,  Białorusi /2 do 0/, kolejny zawodnik z Białorusi 1 do 0. W finale zmierzył się z zawodnikiem z Węgier. Po wyrównanej walce przy stanie 0 do 0  Przemek zwyciężył przez wskazanie 3 do 2. Brawo Przemek 🙂

Warto zauważyć że nasi złoci medaliści nie tracą punktów na 5 walk Dominik stracił tylko jeden punkt, natomiast Przemek nie stracił ani jednego punktu. Brawo !!!