Kalendarz

STYCZEŃ

19.01.2019
AUSTRIAN KARATE CHAMPIONSCUP
HARD /AUSTRIA/
TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY –LINK
25-27.01.2019
PREMIER LEAGUE
PARYŻ /FRANCJA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
LUTY

08-10.02.2019
MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW, JUNIORÓW, U21
AALBORG /DANIA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK
15-17.02.2019
PREMIER LEAGUE
DUBAJ /ZEA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
23-24.02.2019
GRAND PRIX SLOVAKIA
BRATYSŁAWA /SŁOWACJA/
TURNIEJ RANKINGOWY PUK –LINK
MARZEC

01-03.03.2019
SERIES A
SALZBURG /AUSTRIA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
15-17.03.2019
VII TCZEW ENARGA CUP
TCZEW
TURNIEJ RANKINGOWY PUK –LINK
23.03.2019
BUDOKAN ASTROMAL CUP
LESZNO
TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY –LINK
28-31.03.2019
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW
GUADALAJARA /HISZPANIA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK
KWIECIEŃ

06-07.04.2019
HARASUTO CUP
ŁÓDŹ
TURNIEJ RANKINGOWY PUK –LINK
19-21.04.2019
PREMIER LEAGUE
RABAT /MAROKO/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
MAJ

03-05.05.2019
YOUTH LEAGUE
LIMASSOL /CYPR/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK
17-19.05.2019
SERIES A
ISTANBUL /TURCJA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
18-19.05.2019
CENTRAL POLAND OPEN
PLESZEW
TURNIEJ RANKINGOWY PUK –LINK
CZERWIEC

01-02.06.2019
HUNGARIAN RANDORI
BUDAPESZT /WĘGRY/
ZGRUPOWANIE MIĘDZYNARODOWE –
07-09.06.2019
PREMIER LEAGUE
SZANGHAI /CHINY/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
15.06.2019
OLIMP CUP
ŁÓDŹ
TURNIEJ WEWNĘTRZNY OLIMP ŁÓDŹ –
21-23.06.2019
SERIES A
MONTREAL /KANADA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
29-30.06.2019
EUROPEAN GAMES
MIŃSK /BIAŁORUŚ/
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
LIPIEC

05-07.07.2019
YOUTH LEAGUE
UMAG /CHORWACJA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK
SIERPIEŃ

03-09.08.2019
TRAINING CAMP
KIJÓW /UKRAINA/
ZGRUPOWANIE MIĘDZYNARODOWE –LINK
11-23.08.2019
OBÓZ SPORTOWY OLIMP ŁÓDŹ
WDZYDZE
LETNI OBÓZ SZKOLENIOWY-LINK
WRZESIEŃ

06-08.09.2019
PREMIER LEAGUE
TOKIO /JAPONIA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
14-15.09.2019
BUDAPEST OPEN
BUDAPESZT /WĘGRY/
TURNIEJ RANKINGOWY PUK-LINK
20-22.09.2019
SERIES A
SANTIAGO /CHILE/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF- TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
27-29.09.2019
YOUTH LEAGUE
CANCUN /MEKSYK/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK
28.09.2019
YAMABUSHI CUP
BYDGOSZCZ
TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI –LINK
PAŹDZIERNIK

04-06.10.2019
PREMIER LEAGUE
MOSKWA /ROSJA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
11-13.10.2019
POLISH OPEN
BIELSKO-BIAŁA
TURNIEJ RANKINGOWY PUK –LINK
23-27.10.2019
MISTRZOSTWA ŚWIATA
SANTIAGO /CHILE/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – KATEGORIA -KADET, JUNIOR, U21 –LINK
LISTOPAD

08-11.11.2019
ZGRUPOWANIE A. SEBA + SPARINGI
WROCŁAW
ZGRUPOWANIE MIĘDZYNARODOWE –
29.11-01.12.2019
PREMIER LEAGUE
MADRYT /HISZPANIA/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF – TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO TOKIO 2020 –LINK
GRUDZIEŃ

13-15.12.2019
YOUTH LEAGUE
CAORLE – WENECJA /WŁOCHY/
TURNIEJ RANKINGOWY WKF –LINK